Polecane gazetki

Lewiatan - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.4 (19 głosów)
Opinie o sieci Lewiatan
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • piotr
  • 12/01/2017
czemu w lewiatanie nie można zatrzymać pracowników dla ktoruch chodzi się do tego sklepu ,chodziłem na ul .Grunwaldzka ale teraz gdy odchodzi ekspedjetka o imieniuDorota o pięknym uśmiechu który pszyciaga klijetow nie mam tam czego szukac
Default avatar
  • Jolanta
  • 14/11/2016
Nie wiem jak w innych miastach ale w Braniewie LEWIATAN to porażka . Brakuje towaru , Pani kierownik nie dba o zaopatrzenie , z ziemniaków i innych warzyw często wydobywa się nieprzyjemny zapach , wędliny często są nieświeże , jednym słowem to tylko obsługa jest super , i właśnie tym Paniom bardzo współczuję że muszą świecić oczami i tłumaczyć się klientom z tego że to nie one ponoszą odpowiedzialność za braki towaru na półkach. Żenada.
Default avatar
  • Ilona
  • 09/11/2016
Lubię ten sklep
Default avatar
  • Tomek
  • 15/10/2016
Lewiatan Skawina, ul. Ogrody 101. Kilka ukrojonych plasterków na wierzchu, a pod spodem schowane 20 deko starej, cuchnącej wędliny. Nie polecam.
Default avatar
  • Marcin
  • 17/05/2016
Chciałabym wszystkich przestrzec przed sklepem sieci Lewiatan znajdującym się w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Piłsudskiego 3. W ubiegłą Sobotę kupiłam w tym sklepie wędlinę na święta. Podałam ją na wielkanocnym stole następnego dnia. po ok 4-6 godzin wszyscy uczestnicy śniadania wielkanocnego rozchorowali się. Objawami były ból żołądka, wymioty oraz mniej przyjemne sprawy. Wraz z mężem zaczęliśmy szukać przyczyny zatrucia. Okazało się, że była nią pakowana szynka wiejska zakupiona w tym sklepie dzień wcześniej. Data ważności na szynce to 12.02.2016. Sama nie wiem dlaczego wcześniej nie zauważyłam, że szynka nie jest pierwszej, ani drugiej świeżości. Nie życzę nikomu takiej tragedii jakiej przeżyłam. Jestem tym zdruzgotana. Moja rodzina już odchorowała, ale ja nie mogę pogodzić się ze wstydem jaki przeżyłam. Postanowiłam zgłosić sprawę do lokalnego oddziału sanepidu, ale okazało się, że już prowadzą postępowanie w sprawie tego sklepu i moim zajmą się dopiero jak skończą poprzednie. Nie wiem za bardzo co powinnam zrobić. Nie chce żeby to uszło na sucho takim oszustom. Żerują tylko na przedświątecznym zabieganiu ludzi wciskając im stare, nieświeże i trujące już produkty. Proszę o radę jakie kroki powinnam podjąć, aby sklep Lewiatan w Dąbrowie Tarnowskiej odpowiedział za swoje czyny. Proszę o potraktowanie mojego wpisu poważnie.
Najbliższe sklepy sieci Lewiatan
O sieci Lewiatan
Lewiatan (Polska Sieć Handlowa) sieć sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, która powstała w roku 1994. Po ponad dwudziestu latach prowadzonej działalności do sieci należy blisko trzy tysiące marketów znajdujących się w każdym z polskich województw, gdzie zatrudnianych jest prawie dwadzieścia pięć tysięcy pracowników, którzy przyczyniają się do osiągnięcia rocznego obrotu w wysokości około dziewięciu miliardów trzystu dwudziestu dwóch milionów złotych. Lewiatan jest wielką szansą dla przedsiębiorców prowadzących własne sklepy spożywcze, oferując niskie ceny i przynależność do dużej, ogólnopolskiej sieci dystrybucji towarów, pozwala na zaproponowanie konkurencyjnej oferty dla klientów. Sieć sklepów udostępnia swoim klientom także gazetki promocyjne, które są publikowane niemal każdego dnia, a z nich możesz się dowiedzieć o bieżącym asortymencie, a także o ofercie rabatowej na wybrane produkty. Gazetki promocyjne Lewiatan otrzymasz w punktach sprzedaży zrzeszonych w Grupie Lewiatan.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.