Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.6 (18 głosów)

Brak gazetek

Opinie o sieci Lewiatan
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Marcin
  • 17/05/2016
Chciałabym wszystkich przestrzec przed sklepem sieci Lewiatan znajdującym się w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Piłsudskiego 3. W ubiegłą Sobotę kupiłam w tym sklepie wędlinę na święta. Podałam ją na wielkanocnym stole następnego dnia. po ok 4-6 godzin wszyscy uczestnicy śniadania wielkanocnego rozchorowali się. Objawami były ból żołądka, wymioty oraz mniej przyjemne sprawy. Wraz z mężem zaczęliśmy szukać przyczyny zatrucia. Okazało się, że była nią pakowana szynka wiejska zakupiona w tym sklepie dzień wcześniej. Data ważności na szynce to 12.02.2016. Sama nie wiem dlaczego wcześniej nie zauważyłam, że szynka nie jest pierwszej, ani drugiej świeżości. Nie życzę nikomu takiej tragedii jakiej przeżyłam. Jestem tym zdruzgotana. Moja rodzina już odchorowała, ale ja nie mogę pogodzić się ze wstydem jaki przeżyłam. Postanowiłam zgłosić sprawę do lokalnego oddziału sanepidu, ale okazało się, że już prowadzą postępowanie w sprawie tego sklepu i moim zajmą się dopiero jak skończą poprzednie. Nie wiem za bardzo co powinnam zrobić. Nie chce żeby to uszło na sucho takim oszustom. Żerują tylko na przedświątecznym zabieganiu ludzi wciskając im stare, nieświeże i trujące już produkty. Proszę o radę jakie kroki powinnam podjąć, aby sklep Lewiatan w Dąbrowie Tarnowskiej odpowiedział za swoje czyny. Proszę o potraktowanie mojego wpisu poważnie.
Default avatar
  • Bogdan
  • 01/04/2016
Pozdrawiam Fosparta
S3 1545090 1619419161639356 7731138017987058403 n
  • 04/01/2016
Witam. Na dziale mięsnym w Brodach jest bardzo nie miłą obsługa panie szydzą z klientów nigdy więcej tam zakupów nie zrobię. Nie polecam. Zdarzało się że było stare mięso na wystawie.
Default avatar
  • Mariusz
  • 22/04/2015
Witam jestem częstym klientem Lewiatana w sędziszowie i nie wiem jak Pan Bogdan może pisać takie bzdury o pracownicach. Panie są miłe i uczynne. Zawsze mówią" Dzień dobry", są uśmiechnięte i w razie potrzeby bardzo pomocne. Potrafią doradzić i wcale nie robią tego z łaską i niechęcią. Ja osobiście polecam zakupy w tym Lewiatanie:)
Default avatar
  • anna
  • 19/04/2015
Ale głupoty gadacie!U mnie na osiedlu w Sędziszowie jest wszystko ok! Obsługa miła,ceny super,a jak się któraś pani na kasie pomyli to przecież świat się nie wali to tylko ludzie a nie roboty! Jak tak będziemy narzekać to zamkną mam sklep i wtedy będzie płacz,doceńmy to co mamy!
Najbliższe sklepy sieci Lewiatan